הלוואה לעסק

לא פעם אנשים בוחרים להיות עצמאיים מאחר ויש בכך נוחות. יחד עם זאת כבעל עסק יש לך אחריות גדולה מאוד במישורים רבים. בין אם מדובר בנושאי תשלומים לספקים, שכירות, עובדים ועוד, תהנה לך מחויבויות כלכליות רבות. עסקים רבים נתקלים בבעיות בתזרים מזומנים. אין זה משנה אם מדובר בעסק חדש או עסק ותיק יותר. כל עסק צריך כסף והרבה על מנת לשלם משכורות, להתחדש באבזור חדש, להרחיב את העסק ועוד. איך ניתן לקבל הלוואה נוחה לעסק? במאמר זה נסייע לכם בקבלת התשובה. מומלץ לפנות אל מומחה בתחום, שיבחן את העסק שלכם ועל פי זה, ימליץ לכם על ההלוואה הכי טובה ונכונה עבורכם.

הגיעו מוכנים עם תשובות לשאלות

במרבית מהבנקים, הקשיחו את התנאים לקבלת הלוואה. יש מגוון רחב של שאלות שהבנק מעוניין לקבל עליהן תשובות, בגין תשובות אלה, יוחלט האם תהיו זכאים להלוואה או לא. ישנו מגוון רחב של אפשרויות להלוואות לעסקים, איך תדעו מה היא ההלוואה הכדאית עבור העסק שלכם? זה תלוי בפרמטרים רבים, ריביות, פריסת תשלומים ועוד. חשוב לבצע הכנה נכונה לפני שתיגשו לבנק, כך תוכלו לשאול את כל השאלות הנכונות ולהבין האם תצליחו לעמוד בתשלומים והאם ההלוואה כדאית עבורכם.

היכרות עם בעל העסק

ככל שהבנק מכיר יותר את העסק כך יקל עליו לתת לו את האשראי הבנק בודק את העסק בשלושה תחומים:

  • בדיקת הבעלים, האחריות שלהם וניסיונם האישי, תוך כדי בדיקת ההיסטוריה של עסקים קודמים.
  • בדיקת התחום שאליו העסק שייך
  • בדיקת עסק מבחינה כספית כולל דו"חות כספיים, לעיתים יבחר הבנק לשלוח נציג מטעמו לבעל העסק על מנת להתרשם מבעל העסק באופן אישי.

מנהלים את הסיכון

הבנק יבדוק את הביטחונות ואת גובה ההחזר החודשי של ההלוואה, על מנת שבעל העסק יוכל לעמוד בה.  כן על בעל העסק להציג מקורות מימון שונים סוג הביטחונות שהעסק יצטרך לתת לבנק תלויה בסוג העסק והענף ביטחונות כוללים נדל"ן, שיקים, ושוברי אשראי. סוג האשראי הוא שונה לכל עסק ומתבצע בהתאם קריטריונים שונים.

בחירת תמהיל נכון לעסק

ישנן מגוון רחב של הלוואות, ולכל עסק יש את התמהיל שלו. על מנת שתטיבו לקחת את מה שנכון עבורכם, פנו אל איש מקצוע הבקיא בתחום. יועצי הלוואות הם האנשים הנכונים. בסל הלוואות, נמצאים מומחים מן המעלה הראשונה, פנו אליהם עוד היום לייעוץ.

 

הוספת מאמר לאתר?

    חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים
    דילוג לתוכן