סחיטה ברשת

עידן הגלישה ברשת הביאה עמה כמה דברים טובים וחיוביים המקדמים את חיינו במאד, ובעצם מטרת הגלישה ברשת היא ליצור עבורנו המשתמשים חווית רשת מהנה. אך יחד עם זאת לא פעם ובעצם בכל רגע כל אחד מהגולשים ברשת עלול להיתקל במושג- סחיטה ברשת.  תופעה זו של סחיטה ברשת מצויה כבר מזה זמן רב, והיא תופעה  שהפכה להיות בשנים האחרונות לתופעה הולכת וגוברת ונפוצה בעקבות התפתחות עידן הניידים החכמים בעולמנו. אם נתקלתם בסחיטה ברשת, דעו כי זוהי עבירה פלילית שעונשה הוא עד – 9 שנים. לכן אל תאמרו נואש ופנו מיד למשרד עורכי דין פלילי לשם קבלת ליווי וייעוץ בעניינכם. מנשה- רון משרד עורכי דין פלילי הינו משרד מוביל המטפל בתחום עבירות שברשת עם ניסיון רב ומכוח בהצלחה רבה בתיקי לקוחות מזה- 15 שנים.

קורבנות הרשת

כולנו מוצאים את עצמינו גולשים ברשת בתדירות כזו או אחרת במרחבי הרשת דרך המחשב או דרך הנייד החכם שלנו. מכאן שכל אחד מאתנו מועד להיתקל בעבריין רשת שעלול לסחוט אותנו ולפגוע בנו. הנה כמה נקודות להתנהלות נכונה ברשת האינטרנט:

  • לא חשוב מהיכן אתם בארץ מהו גילכם ומצב הסוציואקונומי שלכם, כולם ללא יוצא מהכלל עלולים להיפגע מעברייני רשת בדרך סחיטה במייל. אירוע הסחיטה לא תמיד מובן לנסחט שהוא נמצא בעיצומה של סחיטה, אלא רק לאחר שהסוחט הודעה לקורבן כי הוא יפיץ כנגדו צילום או מידע אליו הוא חשף את הסוחט בתמימות או ללא ידיעתו, וכעת נדרש לשלם לסוחט כופר כסף
  • סחיטה בולטת נוספת ברשת שתפסה תאומה בתקופה האחרונה היא סחיטה מינית ברשת. סחיטה ברשת עלולה להיות מושלכת למישורים נוספים בחיי הנסחט, ולא רק . אלא גם מול משפחתו, מכריו, מקום לימודיו, עבודתו ועוד. כאשר עלול למצוא עצמו האדם חשוף לתמונות וסרטונים בהם הוא נמצא ומופצים ברחבי הרשת ללא רשותו
  • בכדי שמקרים מאין אלו לא יקרו ולא ישנו שוב, חשוב מאד ללמד את האוכלוסייה כיצד להגן על עצמה בעת גלישה ברשת על ידי ייעוץ והכוונה מתאימים. בנוסף קיימת חשיבות רבה לפנות אל משרד עורכי דין פלילי לשם קבלת ייעוץ והכוונה בעניין.

בסחיטה ברשת אתם לא לבד

סחיטה ברשת היא לא עניין של מה בכך, אף שהפגיעה נעשתה באמצעים הווירטואליים אין היא מקטינה מערך הפגיעה. נהפוך הוא, זוהי עבירה פלילית לכל דבר שהחוק מתייחס אליה בכובד ראש, כך שכאמור עבירה מסוג של סחיטה ברשת יכולה להגיע עד ל- 9 שנות מאסר. אם נפלתם קורבן סחיטה ברשת פנו מיד למשרד מנשה- רון משרד עורכי דין פלילי המלווים במומחיות וניסיון רב עבירות פליליות המתבצעות ברשת כך שהסחיטה תיעצר מידית והנסחט יוכל לחזור לחיי השגרה שלו בצורה בטוחה ללא כל הפרעות. קבעו פגישה עם משרד עורכי הדין להפסיק את הפגיעה עוד היום.

הוספת מאמר לאתר?

    חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים
    דילוג לתוכן