שולחן ישיבות

היום אנחנו יודעים זאת היטב, סיעור מוחות ושימוש בידע של עובדים רבים בעסק, מאפשרים לנו להעמיק את החשיבה ולהביא ליצירה של פתרונות יצירתיים וכאלו, היוצאים מהשבלונה המוכרת. משרדים רבים מוסיפים חדר ישיבות, נוח ומרווח, כדי לאפשר לעובדים להתכנס לישיבות, אשר ישפרו את התפוקה שלהם בסופו של דבר. שולחן ישיבות, הוא הנושא של המאמר שלנו. ביחד, נבחן את המגמות השונות בעיצוב המשרד בשנים האחרונות ונדבר על האופן בו נכון לבחור שולחן ישיבות. הזמן קצר והמלאכה מרובה, בואו נצלול פנימה.

כמה שאלות שצריך לשאול לפני בחירת שולחן ישיבות

יש סוגים רבים של שולחן ישיבות והאמת היא כי בשנים האחרונות, אנחנו רואים עוד ועוד אלטרנטיבות, המיועדות לבתי עסק שונים ולצרכים משתנים. כדי לבחור שולחן ישיבות המתאים לכם, אנחנו רוצים לתת לכם לענות על כמה שאלות:

  1. מה התקציב שלכם: כל בית עסק, על מנת להצליח, צריך לעמוד במסגרת התקציב. הרי, ללא משאבים, אין עסק. גם כאשר רוכשים שולחן ישיבות, אנחנו צריכים לחשוב, האם הבחירה עולה בקנה אחד עם התקציב אותו הגדרנו. כמובן, לעיתים, שווה להוסיף כמה שקלים כדי ליהנות מאיכות גבוהה יותר, אבל, לא פעם, אפשר למצוא אלטרנטיבות מצויינות, במחירים משתלמים.
  2. באיזו תדירות אתם מקיימים ישיבות וכמה עובדים משתתפים בישיבות הללו: ישיבה לא תהיה אפקטיבית אם לעובדים לא יהיה נוח. זו כמעט עובדה מוגמרת. כך שבדרך כלל, כדאי לבחור שולחן קצת יותר גדול, אבל כזה שיתן לעובדים מקום. כמובן, יש אפשרות, לבחור שולחן ישיבות דווקא קטן ואינטימי יותר, במידה ואתם מעוניינים לקיים ישיבות במסגרות מצומצמות יותר בהן, חשוב לכם ליצור סביבה אינטימית יחסית.
  3. גודל החלל: לבחור רהיט זה להתייחס לפרופורציה של החדר. שולחן גדול מדי, עלול ליצור תחושה של 'עומס'. לעומת זאת, שולחן קטן מדי, עלול ליצור תחושה של חדר 'ריק', כך שהעובדים יתקשו להתרכז. לבחור שולחן ישיבות בהצלחה, זה לרקוד את הריקוד העדין שבין שני הניגודים הללו.

לעבוד עם חברה מקצועית לעיצוב המשרד

בשלב הראשון, אתם צריכים לבחור בחברה מנוסה לעיצוב המשרד, פשוט, כדי שתקבלו רהיטים איכותיים וכאלו שיעמדו בפני שחיקה לאורך שנים. אצלנו, בחברת קיוביק דיזיין, תמצאו את כל מה שאתם מחפשים.

הוספת מאמר לאתר?

    חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים
    דילוג לתוכן